KONST / Ramar / Ram 7292470
nr 729 2470
Ram
förgylld, 1800-tal, ramens innermått: 25x34
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 5 december 2011
kl 19:29:07
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
400 kr
Tilgman Keramik